Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

20 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

21 – 22 травня в мальовничих лісових масивах с. Городища відбувся двадцятий чемпіонат області зі спортивного орієнтування в залік спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини. Вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості  Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів у перший день змагань мали кращі результати на дистанції за вибором  такі учні: Рудь Б. – 5 місце, Соколовський В. – 8 м., Можчіль А. – 5 м. Двоетапні естафети нашій команді принесли призові місця: Рудь Б. і Мисник В. – 1 м., Можчіль О. і Павлов Ю. – 2 м. Середня та старша вікові групи вибороли для своїх команд 3 місце. За сумою двох днів наші спортсмени зайняли 4 загальнокомандне місце.

Керівник гуртка РЦДЮТ                                                    С.В.Крутій

Категорія: Мої статті | Додав: Админ (26.05.2016)
Переглядів: 56 | Рейтинг: 0.0/0