Перекладач Сайту

Пошук

Ретро FM

Twitter

ВВС NEWS

Соц.мережі

Youtube

RCDUT

Cтатистика Сайту

ПОІППО

President.gov.ua

МОІНУ

ПедПРЕСА

Освіта

Опитування

А що ви найчастіше малював(ла) в дитинстві?)
Всього відповідей: 18

Обговорення в Чаті

Google

Категорії розділу

Мої статті [137]

Категорії розділу

Мої статті [137]
Субота, 17.11.2018, 07:46
Вітаю Вас Гость | RSS
Лубенський Районний Центр Дитячої та Юнацької Творчості
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

«Повір у себе»

«Повір у себе»

Теплу атмосферу свята створили учасники обласного фестивалю дитячої творчості «Повір у себе», що проходив на базі ОЦВУМ серед дітей з особливими потребами. У фестивалі взяли участь понад 360 конкурсантів, які демонстрували свої таланти у вокальному, хореографічному, декламаторському мистецтві, інструментальному, оригінальному жанрі декоративно- прикладному, образотворчому мистецтві.

Від РЦДЮТ були представлені 14 робіт вихованців, керівниками яких були:Даніленко Т.Г., Ятел Н.Г. на базі Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів , Новаківської ЗШ І-ІІІ ступенів, Оніщенко В.П. на базі Мацківської ЗШ І-ІІІ ступенів,Симоненко О.М. на базі Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів,Пасічник О.В, на базі Засульської гімназії, Кулик Л.В. на базі Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів,Руденко Н.І. на базі Хорошківської ЗШ І-ІІІ ступенів, Горбенко О.М. на базі Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Стеценко Л.Ф. на базі Жданівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Крутськиї Н.М. на базі Орхівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Журі відзначило високий рівень володіння технікою, творчий підхід, старанність виконання робіт. За результатами оцінювання Дипломом ІІ ступеня в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» нагороджена Ігнатенко Сніжана вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів , (кер.Ятел Н.Г.)

та Кононенко Максим вихованець гуртка «Декоративноно-приклане мистецтво» на базі Мацківської ЗШ І-ІІІ ступенів (кер.ОніщенкоВ.П.). Дипломом ІІІ ступеня в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» нагороджений Власенко Олександр вихованець гуртка «Умілі ручки» на базі Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів (кер. Даніленко Т.Г.)

Проведення таких заходів дають можливість особливій дитині реалізувати власні творчі здібності, презентувати свій талант, свої роботи і цим самим долучитись до багатогранного світу мистецтва, а головне адаптуватися до суспільного життя.

Категорія: Мої статті | Додав: Админ (14.06.2016)
Переглядів: 69 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018