Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Турнір з настільного тенісу

2 листопада 2014року у приміщенні школи №6 відбувся відкритий традиційний турнір з настільного тенісу памяті вчителя фізичної  культури В.Г. Гаркавенка.

У якому взяли участь команди Жданівської ЗШ I-III ступеня , представники шкіл м. Лубни. Змагання проходило у двох вікових категоріях : дорослі та школярі. В категорії дорослих змагалися учасники з Полтави Кременчука Чорнух Лохвиці Лубен.

Вихованці спортивного гуртка «Настільного тенісу»Лубенського РЦДЮТ,який працює на базі  Вовчиць кого ліцею під керівництвом Сухомлин Н.В. вдруге взяли участь у цьому турнірі , де показали ріст своєї майстерності, волю до перемоги , азарт. Зусилля учнів було достойно оцінено суперниками. За результатами напруженої боротьби учениця 9-го класу Безпечна Тетяна завоювала I-ше місце серед школярів, перемігши у фіналі ученицю Жданівської школи.

Отримані позитивні емоції під час гри команди дали поштовх для подальшого вдосконалення техніки гри, бажання займатися цим видом спорту .

Категорія: Мої статті | Додав: Админ (05.11.2014)
Переглядів: 93 | Рейтинг: 0.0/0