Перекладач Сайту

Пошук

Ретро FM

Twitter

ВВС NEWS

Соц.мережі

Youtube

RCDUT

Cтатистика Сайту

ПОІППО

President.gov.ua

МОІНУ

ПедПРЕСА

Освіта

Опитування

А що ви найчастіше малював(ла) в дитинстві?)
Всього відповідей: 18

Обговорення в Чаті

Google

Категорії розділу

Мої статті [137]

Категорії розділу

Мої статті [137]
Субота, 17.11.2018, 08:30
Вітаю Вас Гость | RSS
Лубенський Районний Центр Дитячої та Юнацької Творчості
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

Завдання, які варто реалізувати

Завдання, які варто реалізувати

 

Робота з педагогічними кадрами, спрямована на досягнення та висвітлення певного практичного досвіду знайшла своє відображення на засіданні педагогічної ради 29жовтня 2014року.

Директор Моша В.В. наголосила, що ,в цьому навчальному році до роботи приступило 47 керівники гуртків по 22 базових школах району, із них новоприбулих –7 та 2 молодих спеціалістів, які були вихованцями центру творчості.

 Станом на 15 вересня гуртковою роботою охоплено 1156 вихованців, що становить 49, 6% від загальної кількості учнів.

На постійному особистому контролі є відвідування занять гуртків дітьми пільгових категорій, групи ризику, збереження  та розширення мережі гуртків.

По питанню, щодо залучення до гурткової роботи батьківської громадськості виступили: Пяташ В.С., Супрун Л.М., Шлапко В.О., Руденко Н.І., а також  матеріально-технічного забезпечення гуртків: Голубенко Л.І., Німич О.І., Голуб О.В.

Методистом Пашковою Н.М. проаналізовано роботу педагогічного колективу за 2013- 2014 навчальний рік та завдання та перспективи розвитку закладу на 2014-2015 н.р.

Керівником гуртків «Юні туристи- краєзнавці» Голубом О.М. внесені пропозиції, щодо організації роботи гуртків в канікулярний період, на який припадає найбільша кількість змагань та походів, а також прозвучали конструктивні зауваження щодо роботи гуртків хореографічного жанру.

Деякі корективи внесла директор науково- методичного центру Твердоступ М.Ю., щодо атестації педагогічних працівників. Начальник відділу освіти Білокінь Ю.М. дала оцінку  діяльності роботи колективу, який об’єднує навколо себе творчо обдарованих педагогів. Нею було зазначено,що окремої уваги заслуговують інноваційні підходи до підготовки педагогів, їх участь у практичних семінарах, заходах, конкурсах.

Категорія: Мої статті | Додав: Админ (04.11.2014)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018