Перекладач Сайту

Пошук

Ретро FM

Twitter

ВВС NEWS

Соц.мережі

Youtube

RCDUT

Cтатистика Сайту

ПОІППО

President.gov.ua

МОІНУ

ПедПРЕСА

Освіта

Опитування

А що ви найчастіше малював(ла) в дитинстві?)
Всього відповідей: 18

Обговорення в Чаті

Google

Категорії розділу

Мої статті [137]

Категорії розділу

Мої статті [137]
Субота, 17.11.2018, 08:14
Вітаю Вас Гость | RSS
Лубенський Районний Центр Дитячої та Юнацької Творчості
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ГУРТКА «ЮНИЙ ВОЛОНТЕР»

ЗВІТ  ПРО РОБОТУ ГУРТКА «ЮНИЙ ВОЛОНТЕР»,

який працює на базі Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ст. ім. О.Г.Лелеченка.

 

         Волонтерство   є невід'ємною частиною нашого шкільного життя. Волонтерська діяльність передбачає участь у розв'язанні екологічних проблем, захист громадянських прав, організацію спортивних і культурних заходів, допомогу ве­теранам, людям літнього віку, інвалідам, малозабезпеченим, соціально-незахищеним тощо. Члени гуртка «Юний волонтер» переконані: присвячувати свій час тому, що для вас дороге і значуще,—це природна і необхід­на частина життя в демократично­му суспільстві.

         Волонтерство — діяльність, ви­гідна як для людей, які шукають до­помоги, так і для самих волонтерів, тому що волонтерство — це спосіб:

• будувати соціальні взаємини;

• застосовувати на практиці свої моральні та релігійні принципи;

• набувати нових навичок;

• знайти підтримку й друзів;

• відчути себе здатним щось зробити.

         Школа оточила постійною турботою дітей-інвалідів, мало­забезпечених, одиноких громадян — жителів нашого села, малоза­безпечених учнів, багато­дітні сім'ї, престарілих.

         На базі школи згідно плану роботи гуртка проходять волонтер­ські акції. Мета будь-якої акції — привер­нути увагу громадськості до екологічних проблем, до про­блем людей і дітей з особливими потребами, показати важливість волонтерської діяльності.

         За 2013-14 навчальний рік  реалізовано ряд проектів, здійснено різні акції. Серед них:

Акція «Зв'язок поколінь». Волонтери допомагали ветеранам війни та праці у с/г роботах, прибирали Парк Слави.

Акція «Чиста школа – чисте село». Члени гуртка прибирають територію школи, центральну вулицю села, облаштували на ній клумбу, за якою постійно доглядають.

Акція «Знай, люби і поважай закон». Волонтери працюють за проектом «Рівний – рівному», спілкуючись із ровесниками щодо попередження шкідливих звичок та соціально-небезпечних дій. Було проведено усний журнал для для 5-8 класів  «Твоє  здоров'я у твоїх руках», тематичну конференцію «Злочин і покарання» для учнів 9-11 класів. З учнями 1-4 класів пройшла ідверта розмова «Що означає «мати друга»». Також вони подивилися п’єсу «Підступна нікотинія», яку підготували волонтери.

Акція «Біль і мужність  Чорнобиля».

Виготовлення стенду «Наші односельці – учасники ліквідації аварії на ЧАЕС». Участь у футбольному турнірі пам’яті О.Г.Лелеченка. підготовка зустрічі з шефами – представниками електроцеху Чорнобильської АЕС.

Акція «Разом - за   здоровий спосіб життя».

Виступ агітбригади «Шлях до здоров’я». Профілактика ВІЛ та формування здорового способу життя серед учнів. Випуск листка здоров’я.

•  Акція «Ветеран». До   Дня   Перемоги   відбувся «Тиждень пам'яті  та  слави». Учні школи,    представники    громад­ськості прибирають територію села. У школу запрошують ве­теранів   та  учасників   ВВВ. А безпосередньо в День Перемоги проходить мітинг за активної участі учнів та членів гуртка «Юний волонтер». Цього року члени гуртка Грецька Маргарита та Плескач Валентина у складі шкільної краєзнавчо-пошукової групи «Реліквія»  стали лауреатами обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчо-пошукової експедиції «Моя Батьківщина — Україна». Науково-дослідницька робота за напрямом «З попелу забуття» називається «Хто ж справжні Герої України?»

•  Акція «Діти - дітям». Волонтери підтримують зв’язки з ДНЗ «Вогник», проводять зустрічі з дошкільнятами, готують для них інсценівки на морально-етичні теми.

         У цьому навчальному році в межах акції надано адресну допомогу 6 дітям із родин, що перебувають у складних життєвих обставинах.

         До Всесвітнього дня во­лонтера члени гуртка підготували експрес-інформацію та презентували приклади своєї благодійної роботи.

 

Керівник гуртка «Юний волонтер»    М.А.Крутій.

 

Зустріч із представниками ЧАЕС. Члени гуртка «Юний волонтер» (фото 2, Плескач Валентина (друга зліва) та Михайлова Тамара) проводять захід.

Категорія: Мої статті | Додав: Админ (14.09.2014)
Переглядів: 1325 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018