Перекладач Сайту

Пошук

Ретро FM

Twitter

ВВС NEWS

Соц.мережі

Youtube

RCDUT

Cтатистика Сайту

ПОІППО

President.gov.ua

МОІНУ

ПедПРЕСА

Освіта

Опитування

А що ви найчастіше малював(ла) в дитинстві?)
Всього відповідей: 18

Обговорення в Чаті

Google

Категорії розділу

Мої статті [137]

Категорії розділу

Мої статті [137]
Субота, 17.11.2018, 07:51
Вітаю Вас Гость | RSS
Лубенський Районний Центр Дитячої та Юнацької Творчості
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

Звіт про роботу гуртка «Юний волонтер» в І семестрі 2016-2017 навчального року

Звіт про роботу гуртка «Юний волонтер» в І семестрі 2016-2017 навчального року

Більше 10 років у школі працює гурток «Юний волонтер». З 2015 року керівником гуртка є директор школи Магура Оксана Олександрівна. До його складу входять 9 учнів 11- го класу та три учні, які мають певні проблеми з поведінкою в школі.

Вихованці працюють за авторською програмою (автор- керівник гуртка, директор школи Магура О.О.), затвердженою Лубенським РЦДЮТ. В цьому році вони опрацьовують 2-й рік навчання (основний рівень) розрахований на 216 години. Основний акцент в роботі загону ставиться саме на покращенні благоустрою території школи та всього села. Це проходить червоною ниткою і на теоретичних, і на практичних заняттях. Під час вивчення першої теми основного курсу «Облаштуй рідну школу!» діти визначалися з особистим відношенням до рідного закладу: Що для мене школа? Приймали участь у загальношкільному флешмобі, присвʹяченому Дню миру. Прибирали шкільний город після вирощування соняшника, збирали врожай. Традиційно допомагали в прибиранні городів учителів – пенсіонерів, людей похилого віку, що потребують допомоги.

Друга тема – акція «Ми – творці історії». На теоретичне вивчення теми відводиться 6 годин, на яких керівник обговорює з вихованцями історію нашої країни та сучасність, цікаві факти з історії козацтва, традиції військового виховання. На практичну роботу відведено 6 годин. Тобто, у жовтні діти, як завжди, загрібають сухе листя на подвірʹях людей похилого віку, ветеранів праці, пенсіонерів, родин воїнів АТО; допомагають їм по господарству. Також в жовтні 2016 року волонтери провели опитування серед членів нашої громади щодо послуг, які надає школа, збирають матеріали для шкільного музею про воїнів АТО – випускників нашої школи.

Тема «Діти - дітям» вивчається волонтерами на початку листопаду. Вихованці говорили про благодійність, про дітей України, які потребують допомоги, про дружбу, користь і недоліки спілкування через соціальні мережі.8 годин з 12 рекомендовано для практичної діяльності. В цей час діти прибирали територію школи та села від опалого листя, прибирали шкільну та сільську клумби, садиби людей похилого віку, що зверталися за допомогою.

Цікавою для вивчення є тема «Ти є великий і твори свій світ». 4 години теми діти вивчають теоретичний матеріал. 8 годин займаються волонтерськоюдіяльністю. Спочатку вони перевірили ефективність використання енергоресурсів у школі та висвітлили на лінійці результати перевірки. Провели перевірку стану утеплення вікон. Підклеїли вікна, які цього потребують. Очищали від снігу та льоду доріжки в садибах учителів – пенсіонерів та людей похилого віку.

На вивчення теми «Зелений паросток майбутнього» за програмою відводиться 24 години. Але матеріал ущільнено і тема вивчалася на протязі 12 годин. 4 години діти вивчають теоретичний матеріал, 8 годин працюють під керівництвом дорослих. На теоретичних заняттях керівник гуртка ознайомлює вихованців з поняттям довкілля, обговорюються проблеми довкілля. Вихованцям було запропоновано перегляд фільмів про забруднення навколишнього середовища. На практичних заняттях волонтери в основному очищали від снігу та льоду доріжки в садибах пристарілих та ветеранів – жителів села. Активну участь волонтери приймали і в підготовці та проведення Новорічних свят. Так, 19 грудня волонтер Шендерьов А. – Святий Миколай, роздавав подарунки учням початкових класів.

Керівник гуртка Магура О.О.

Категорія: Мої статті | Додав: Админ (28.12.2016)
Переглядів: 245 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018