Перекладач Сайту

Календар

«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Ретро FM

Twitter

ВВС NEWS

Соц.мережі

Youtube

RCDUT

Cтатистика Сайту

ПОІППО

President.gov.ua

МОІНУ

ПедПРЕСА

Освіта

Опитування

А що ви найчастіше малював(ла) в дитинстві?)
Всього відповідей: 18

Обговорення в Чаті

Google

Четвер, 06.05.2021, 06:05
Вітаю Вас Гость | RSS
Лубенський Районний Центр Дитячої та Юнацької Творчості
Головна | Реєстрація | Вхід
Адміністрація


 

Моша Валентина Василівна

 Закінчила Полтавський державний педагогічний інститу ім. Короленка та розпочала педагогічну діяльність у 1984 році. В Лубенському районному центрі дитячої та юнацької творчості працює з 1996 року, спочатку на посаді методиста, з 2002 року – на посаді директора. Валентина Василівна- нагороджена Грамотою Лубенської РДА (2001р.), Грамотою відділу освіти Лубенської РДА районної організації профспілки працівників освіти (2003р.), Грамотою Обласної державної адміністрації управління освіти і науки (2004р.). Грамотою Лубенської РДА (2006р.), Грамотою Лубенської РДА Лубенської районної ради (2006р.), Грамотою Лубенської РДА  Лубенської районної ради (2007р.), Грамотою Обласної державної адміністрації управління освіти і науки (2007р.). Подяки за плідну співпрацю в організації та проведенні обласних масових заходів. 

 Важливою умовою в її роботі були і залишаються увага та індивідуальний підхід до особистості кожного педагога та творчих запитів кожної дитини, особистий приклад сумлінного відношення до своєї справи.   За  час роботи в Центрі провела значну роботу з вивчення передового педагогічного досвіду, розповсюдження та впровадження нових педагогічних технологій серед позашкільних навчальних закладів.

 

Контактний телефон:

 (053615)26-24Пашкова Неля Михайлівна

Пашкова Неля Михайлівна закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім. Г. Сковороди. Працює методистом у районному центрі дитячої і юнацької творчості з 2002 року, методист вищої категорії. При здійсненні керівництва навчально-виховним процесом досконало володіє ефективними та інноваційними методами, впроваджує в роботу сучасні форми навчання та виховання.

Неля Михайлівна надає кваліфіковану консультативну, методичну допомогу керівникам гуртків, знає програмно-методичні та нормативні матеріали й документи з питань організації позашкільної навчально-виховної роботи. Вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід ефективної позашкільної педагогічної діяльності колег, розробляє методичні рекомендації: „ Вимоги до сучасного заняття в гуртку”, „Педагогічний аналіз заняття”, „Звіт керівника гуртка про роботу за рік”, рекомендації до написання творчих проектів.

Методист Пашкова Н.М. професійно організовує практичні семінари, надає  допомогу в підготовці та написанні робочих програм,  рецензуванні матеріалів до ярмарку педтехнологій, допомагає керівникам гуртків організовувати та проводити відкриті заходи, творчі звіти. Неля Михайлівна ефективно застосовує професійні знання в практичній, педагогічній, методичній діяльності має власну друковану продукцію.

Нагороджена:  Грамотою Обласної державної адміністрації управління освіти і науки у номінації конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» (2009р.), дипломом Асоціації позашкільних навчальних закладів України у номінації «Інноваційні сучасні розробки у сфері позашкільної освіти (навчальні програми)»(2011р.)


Copyright MyCorp © 2021