Перекладач Сайту

Пошук

Ретро FM

Twitter

ВВС NEWS

Соц.мережі

Youtube

RCDUT

Cтатистика Сайту

ПОІППО

President.gov.ua

МОІНУ

ПедПРЕСА

Освіта

Опитування

А що ви найчастіше малював(ла) в дитинстві?)
Всього відповідей: 18

Обговорення в Чаті

Google

Категорії розділу

Мої статті [137]

Категорії розділу

Мої статті [137]
Субота, 24.08.2019, 05:39
Вітаю Вас Гость | RSS
Лубенський Районний Центр Дитячої та Юнацької Творчості
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

Нарада за участю очільників району.

Нарада за участю очільників району.

 

28 травня відбулася нарада керівників району, на  яку були запрошені сільські голови. директори шкіл. По першому питанню----- виступила директор РЦДЮТ Моша В.В.У районі функціонує 1 позашкільний навчальний заклад – Лубенський районний центр дитячої та юнацької творчості, який здійснює навчання та виховання дітей у гуртках за рахунок  субвенцій сільських рад. Станом на15.09.2013 –гуртковою роботою охоплено 890 дітей, що становить 36%, в січні 2014 року- заключені  трансфертні угоди із 21 сільською радою  на утримання РЦДЮТ, що дало можливість залучити до навчання в 55 гуртках 1230 учнів, це 52.3% від загальної кількості дітей шкільного віку. Загальна сума на утримання позашкільного закладу становить 560 тис. 935. Найбільше профінансували: Засульська(67 тис. 482), Вовчицька (56 тис. 541), Хорошківська (49 тис. 445), Литвяківська (39 тис. 351), Войнихівська (38 тис. 634).

По 6 сільських радах (Березотіцькій), Вищебулатецькій), Ісківська , Калайдинццівській, Новаківській, Оріхіська), Новооріхівські фінансування недостатнє,  враховуючи учнівський контингент та творчий потенціал педагогічних колективів..

На жаль по 4 сільських радах (Шершнівській, Окіпській, Остапівській, Шеківськівській) також  не передали субвенції для функціонування гуртків, оскільки на їх території відсутні навчальні заклади, однак діти шкільного віку є і вони відвідують інші навчальні заклади мають право на позашкільну освіту.

Усього протягом 2013-2014 н.р. керівники гуртків та їх вихованці стали учасниками 50 районних, 28 обласних та 10 Всеукраїнських заходів. За перемогу та участь у заходах отримано 60 грамот та дипломів, якими  нагороджено вихованців, а 20 грамот, дипломів та подяк отримали 9  керівників гуртків. Найбільшу результативність в роботі показують гуртки декоративно-прикладного ,образотворчого мистецтва та краєзнавчого напряму.

Досягнення обдарованої молоді популяризується серед педагогічного загалу та громадськості через засоби масової інформації та Інтернет ресурси. 

Проведено звітування гуртків в І та ІІ півріччі 2013-14 н. року по всіх базових школах району, на які були запрошені сільські голови та громада села. Дана інформація розміщена на сайті Лубенського РЦДЮТ.

            Валентина Василівна зазначила, що налагоджена робота з директорами шкіл по питаннях кадрового забезпечення та направленістю гуртків. З боку голови районної ради  Олександра Тимченка прозвучав вислів, щодо позитивної  роботи центру. Тому вона вказала на недоліки , щодо фінансування, м-т забезпечення, участь  вихованців у заходах на різних рівнях, які не фінансуються протягом року. По даному питанню виступили директори шкіл : Мисник С.І., Руденко Н.І., Рак Ю.О., Неділько Н.І. Виступ доповнила начальник фінансового управління РДА Світлана Самійленко. Вона акцентувала увагу на передачу трансфертів на утримання центру творчості.

     

Категорія: Мої статті | Додав: Админ (30.05.2014)
Переглядів: 171 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2019